Stichting openbaar onderwijs

Bestuur & Management

Bevoegd gezag

Directeur-bestuurder:
mw. drs. Susanne J.J. de Wit

 

Bezoekadres:

Stationsweg 3
9471 GJ Zuidlaren


Postadres:

postbus 75
9470AB Zuidlaren


Telefoon 050 - 409 69 20

info@stichtingbaasis.nl

www.stichtingbaasis.nl

Raad van toezicht

Voorzitter:
mw. M.G. Schreur

 

Contactadres:

bestuurssecretariaat stafbureau


 

Postadres:
postbus 75
9470AB Zuidlaren


Telefoon: 050 - 409 69 20
info@stichtingbaasis.nl

 

Unit directeuren (MT)

Van links naar rechts: Marjan Jansen, Gerda Bieleveld, Bert Boers, Leonie Magnin, Cees Snitjer,

Bert Wansink

Units

Stichting Baasis heeft de scholen ingedeeld in de volgende units:
 

Unit directeur: dhr. C. Snitjer
Unit coördinator: dhr. H. Westerhof / unit coördinator: mw. S. van Maanen

 

o.b.s. De Schuthoek
locatie Zuidlaren
(09FN)
Julianalaan 67
9471 EB Zuidlaren
Postbus 58
9470 AB Zuidlaren
Tel: 050 409 20 09
schuthoek@stichtingbaasis.nl
o.b.s. De Schuthoek
locatie Zuidlaarderveen
(09FN-01)
Dorpsstraat 25
9474 PB Zuidlaarderveen
Postbus 58
9470 AB Zuidlaren
Tel: 06 169 383 76
schuthoek@stichtingbaasis.nl
o.b.s. Schuilingsoord (10BK) Hogeweg 7c
Postbus 147
9470 AC Zuidlaren
Tel: 050 409 41 48
schuilingsoord@stichtingbaasis.nl
o.d.b.s.De Zuid-Wester (10TH) Schipborgerweg 97a
9471 PS Zuidlaren
Tel 050 409 16 58
zuidwester@stichtingbaasis.nl

Unit directeur: mw. G. Bieleveld
Unit coördinator: dhr. G. Speelman

 

o.b.s. Vijverstee (10AV) De Fledders 14
9481 GA Vries
Postbus 4
9480 AA Vries
Tel: 0592 54 22 05
vijverstee@stichtingbaasis.nl
o.b.s. De Zeijer Hoogte(12DG) Ubbenaseweg 7
9491 AA Zeijen
Tel: 0592 29 14 76
zeijerhoogte@stichtingbaasis.nl

Unit directeur: mw. L. Magnin
Unit coördinatoren: dhr. M. de Ruiter en mevr. N. Bos

 

o.b.s. Het Oelebred (10TA) Rozenstraat 18
9482 PP Tynaarlo
Tel: 0592 54 20 23
hetoelebred@stichtingbaasis.nl
o.b.s. De Duinstee (11HH) Betmersweg 2
9494 RB Yde
Tel: 050 406 23 32
deduinstee@stichtingbaasis.nl
o.b.s. Quintusschool (12ME) Nieuwe Schoolweg 6
9756 BB Glimmen
Tel: 050 406 22 90
quintusschool@stichtingbaasis.nl

Unit directeur: dhr. B. Wansink
Unit coördinator: mw. A. Dalmolen

 

o.b.s. Ter Borch (18OV) Borchsingel 41
9766 PP Eelderwolde
Tel: 050 521 80 88
terborch@stichtingbaasis.nl

Unit directeur: dhr. S. Boonstra (interim)
Unit coördinator: mevr. M. Klein

 

De Westerburcht (18QA) Locatie: Jan Steenweg 1
9761 HJ Eelde

Locatie: Kooistukken 86
9761 JZ Eelde
Tel: 050 3094407
Tel: 050 309 44 37
dewesterburcht@stichtingbaasis.nl

Unit directeur: Mw. M. Jansen
Unit coördinator: Mw. T. Kampinga

 

o.b.s. De Veenvlinder Locatie:
Schoollaan 18
9765 AC Paterswolde

Locatie:
Esweg 21
9761 EN Eelde
Tel (schoollaan): 050 309 43 24
Tel (Esweg): 050 309 42 71 veenvlinder@stichtingbaasis.nl

Unit directeur: dhr. B. Boers
Unit coördinatoren: dhr. B. Beukema en mevr. I. Bouma

 

o.b.s. Brinkschool (13AL) Oude Brinkweg 95
9751 RL Haren
Tel: 050 534 75 24
brinkschool@stichtingbaasis.nl
o.b.s. De Linde (13AL-01) Hertenlaan 21
9751 GA Haren
Tel: 050 534 56 44
delinde@stichtingbaasis.nl
o.b.s. De Wissel (12DC) Mellenssteeg 16
9753 HN Haren
Tel: 050 534 73 48
dewissel@stichtingbaasis.nl