Stichting openbaar onderwijs

Bestuurskantoor

De directeur-bestuurder en directies van de scholen worden ondersteund door het bestuurskantoor.


Openingstijden bestuurskantoor stichting Baasis:

maandag, dinsdag en donderdag  van 08.30 tot 16.30 uur

woensdag van 08.30 tot 12.00 uur.

 

Tijdens die uren zijn we telefonisch bereikbaar op tel 050 4096920.

Op vrijdag zijn de medewerkers per mail bereikbaar.

 

Medewerkers:

Boukje Voskuilen

  

Adviseur Huisvesting

b.voskuilen@stichtingbaasis.nl

Susanne de Wit  

Adviseur Onderwijs en Kwaliteit:

s.dewit@stichtingbaasis.nl
(o.a. Passend Onderwijs, Samenwerkingsverbanden)

Angelique Buiter  

Adviseur HRM:

a.buiter@stichtingbaasis.nl

Erik Kabel   Medewerker  HRM/ Personeels- en salarisadministratie: e.kabel@stichtingbaasis.nl
Peter Swieringa  

Controller

p.swieringa@stichtingbaasis.nl

Hilde Coops  

Leerlingenadministratie

leerlingadmin@stichtingbaasis.nl 

h.coops@stichtingbaasis.nl

Ineke Huizing  

Managementassistent/Bestuurssecretaris

i.huizing@stichtingbaasis.nl