Stichting openbaar onderwijs

Bestuurskantoor

De directeur-bestuurder en directies van de scholen worden ondersteund door het bestuurskantoor.

 

Openingstijden bestuurskantoor stichting Baasis:
Het bestuurskantoor is op maandag t/m donderdag open van 8.15 tot 16.30 uur en op vrijdag zijn de medewerkers per mail bereikbaar.

Op maandag t/m vrijdag zijn wij telefonisch bereibaar via 050 4096920.  

 

Medewerkers:

Boukje Voskuilen/

Anja Nijboer

  

Adviseur Huisvesting

b.voskuilen@stichtingbaasis.nl

a.nijboer@stichtingbaasis.nl 

 

Susanne de Wit  

Adviseur Onderwijs en Kwaliteit:

s.dewit@stichtingbaasis.nl
(o.a. Passend Onderwijs, Samenwerkingsverbanden)

Angelique Buiter  

Adviseur HRM:

a.buiter@stichtingbaasis.nl

Erik Kabel   Medewerker  HRM/ Personeels- en salarisadministratie: e.kabel@stichtingbaasis.nl
Peter Swieringa  

Controller

p.swieringa@stichtingbaasis.nl

Hilde Coops  

Leerlingenadministratie

leerlingadmin@stichtingbaasis.nl 

h.coops@stichtingbaasis.nl

Ineke Huizing  

Managementassistent/Bestuurssecretaris

i.huizing@stichtingbaasis.nl