Stichting openbaar onderwijs

Stafbureau

De directeur-bestuurder en directies van de scholen worden ondersteund door het stafbureau.

 

Openingstijden stafbureau stichting Baasis:
Het stafbureau is op maandag t/m donderdag open van 8.00 tot 16.30 uur en op vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur. Tijdens de openingsuren ook telefonisch bereikbaar. 

 

Medewerkers:

Boukje Voskuilen/

Anja Nijboer

  

Adviseur Huisvesting

b.voskuilen@stichtingbaasis.nl

a.nijboer@stichtingbaasis.nl 

 

Susanne de Wit  

Adviseur Onderwijs en Kwaliteit:

s.dewit@stichtingbaasis.nl
(o.a. Passend Onderwijs, Samenwerkingsverbanden)

Angelique Buiter  

Adviseur HRM:

a.buiter@stichtingbaasis.nl

Erik Kabel   Medewerker  HRM/ Personeels- en salarisadministratie: e.kabel@stichtingbaasis.nl
Peter Swieringa  

Controller

p.swieringa@stichtingbaasis.nl

Hilde Coops  

Leerlingenadministratie

leerlingadmin@stichtingbaasis.nl 

h.coops@stichtingbaasis.nl

Ineke Huizing  

Managementassistent/Bestuurssecretaris

i.huizing@stichtingbaasis.nl